Skąd się to wzięło!? 😒

Za oknem lato ☀ ☺ 🏖 a u nas od dwóch tygodni walczymy z anginą. Blisko 40 stopni gorączki 😲 tydzień temu Szymuś, teraz niestety Adaś.
I tak to właśnie jest ” chcesz rozśmieszyć Pana Boga powiedz mu o swoich planach …” Wszystkie zajęcia odwołane. Mam nadzieję, że Adaś szybko wróci do formy. W przyszłym tygodniu mamy umówioną konsultację w sprawie odroczenia Adasia od obowiązku szkolnego. Nasz kawaler, w tym roku we wrześniu, powinien iść do szkoły, ale wszyscy jesteśmy zgodni (my rodzice, terapeuci), że pozostawanie Adasia jeszcze rok w przedszkolu, będzie dla niego szansą na udoskonalenie swoich umiejętności, jak również da nam czas na dopracowanie rzeczy które sprawiają mu trudność.
☀ 🌸 🏖 Dziś w skrzynce na listy znalazłam pocztówkę dla Adasia. Ostatnio Etiopia, tym razem Marcin z Bożenką/ Bożenka z Marcinem 😂 wysłali pocztówkę z Monte Carlo – Monako. ALE WAM KOCHANI DOBRZE 👍 😊 😍 Bardzo dziękuję w imieniu Adasia. Jak tylko poczuje się lepiej, pokażę mu ją 😊 napewno się bardzo ucieszy 🤗 Na sam koniec, przypomnę, że Adaś jakiś czas temu zainteresował się znaczkami- ma nawet swój klaser.  Więc kartki z różnych stron świata są dla niego wyjątkowym prezentem 🙂 Poza tym bardzo lubi różnego rodzaju mapy oraz kalendarze.