„Człowiek jest wielki nie przez to, co ma, nie przez to, kim jest, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.”

Kochani !!!

Chciałam wraz z Dominikiem z całego serca podziękować !!! WSZYSTKIM !!! którzy okazali nam wsparcie w walce o zdrowie naszego Adasia. 1% podatku to dla nas rzecz bezcenna, to nie tylko pieniądze, to spokój, poczucie bezpieczeństwa, szanse na lepsze jutro. Dzięki Wam udało się zebrać fundusze na kolejny rok rehabilitacji i terapii specjalistycznych, na dalszą diagnostykę oraz dietę, która jest dla nas bardzo kosztowna.

Zamieszczamy Urzędy Skarbowe, z których wpłynęły pieniążki. Niestety nie wiemy od kogo, ponieważ wpłaty w tytułu 1% są anonimowe, wiemy tylko z którego Urzędu Skarbowego:

Tychy, Nowy Sącz, Żory, Zabrze, Katowice, Olkusz, Mikołów, Kędzierzyn Koźle, Pszczyna, Gdynia, Biała Podlaska, Sochaczew, Piaseczno, Oświęcim, Kielce, Racibórz, Wrocław, Lublin, Bielsko- Biała, Będzin, Nowy Targ, Końskie, Zielona Góra, Sosnowiec, Zamość, Opole.

W ramach podziękowania, jak również jako przekaz pozytywnej energii i nadziei dla wszystkich wątpiących, będących wydawałoby się w beznadziejnej sytuacji… Chciałam pokazać jak wyglądała komunikacja z Adasiem jeszcze dwa lata temu, a jak wygląda obecnie. Te wszystkie terapie, godziny spędzone na ćwiczeniach, to wszystko ma sens. Naprawdę WARTO !!!

ADAM 2015

ADAM 2017