Kochani udało się !!!

Dziękujemy !!!

Wielkie dzięki za wpłaty z tytułu 1% na rzecz naszego Adasia.

To był nasz pierwszy rok, w którym zbieraliśmy 1% podatku i ten rok ciężkiej pracy zakończył się niespodziewanie znakomitym efektem. Ale to tylko dzięki WAM, kochani jesteście wielcy… Dziękujemy za każdą sumę przekazaną na rzecz Adasia. Już pierwsze faktury poszły do rozliczenia, jak dobrze pójdzie to pod koniec roku powinniśmy mieć już je zrefundowane, a to pozwoli nam na pokrycie kolejnych wydatków związanych z rehabilitacją.

W tym roku 195 osób zdecydowało się przekazać 1% Adasiowi. Finalna kwota, którą udało nam się uzbierać to 9167 zł. Te pieniążki pozwolą nam na pokrycie 3 miesięcy rehabilitacji, jak również na organizację turnusu rehabilitacyjnego dla naszego małego bohatera!

Zamieszczamy Urzędy Skarbowe, z których wpłynęły pieniążki. Niestety nie wiemy od kogo, ponieważ wpłaty w tytułu 1% są anonimowe, wiemy tylko z którego Urzędu Skarbowego.

TYCHY dziękujemy rodzinie, przyjaciołom, znajomym, czytelnikom naszego bloga oraz pozostałym osobom, które są z nami !!!

Warszawa- Praga, Warszawa- Wola, Pszczyna, Piaseczno, Lipsko, Katowice, Mikołów, Pruszków, Bielsko- Biała, Biała Podlaska, Kędzierzyn Koźle, Sochaczew, Chrzanów, Tarnowskie Góry

RACIBÓRZ, KIELCE, NOWY TARG, KOŃSKIE, WĘGRÓW, NOWY SĄCZ, BĘDZIN, BYTOM 🙂 Dziękujemy rodzinie!!! Dziękujemy że jesteście z nami, całujemy Was mocno !!!

Osobno dziękujemy wszystkim, którzy rozpowszechnili informacje dalej, znajomych z facebook. Dziękujemy licznym firmom, które również oddały Adasiowi swój 1% podatku.

Dziękujemy również darczyńcom !!! W tym miejscu szczególne podziękowania dla Cioci Agaty, cioci Moniki oraz cioci Ani.

Osobom ,które pomogły, a o tym nie wiemy- dziękujemy !!!

Kochani pamiętajcie o nas w następnym roku liczę na Was, wasze wsparcie i pomoc jest bezcenna!!!

Chciałam nagrać dla Was wszystkich podziękowania osobiście, ale niestety za miękka jestem 🙂 🙂 🙂 Zrobił to za mnie Adaś który jak zawsze jest duży i silny :*