Integracja Sensoryczna i Fizjoterapia

Dzień nam minął bardzo intensywnie.

Na 8.15 byliśmy u Pani Oli na zajęciach http://www.integra.edu.pl/ z integracji sensorycznej. Są to zajęcia dla Adasia niezmiernie ważne, gdyż przy jego zaburzeniach przetwarzania sensorycznego jak również dyspraksji, to jedyna szansa na opanowanie tego co się z nim dzieje.

Od tego w jaki sposób odbieramy wszystkie bodźce, zmysły  z zewnątrz, jak również to w jaki sposób je później przetwarzamy, a następnie wykorzystujemy w życiu codziennym zależy całe nasze życie. To, że dziecko, ma czasem problemy z ogarnięciem tego co czuje, widzi i słyszy, to nie zawsze oznacza że ma „fochy, fanaberie” i jest niegrzeczne.

Czasem przetwarzamy, czujemy, odbieramy świat inaczej i w Tobie nadzieja drogi rodzicu, abyś zauważył, zrozumiał i pomógł…

Na godzinę 10:45 już byliśmy u naszej Asi 🙂 nasz Anioł Stróż, kochana jest 🙂 Jedyna osoba z terapeutów, którą Adaś nazywa ciocią 🙂 cóż tu więcej powiedzieć na jej temat 🙂 Poniżej mała relacja z zajęć. Cieszę się bardzo, że udało nam się zrealizować plan na ten tydzień.

Na tym koniec, ponieważ zbliżają się święta Wielkiej Nocy.

Korzystając z tej okazji, chciałam Wszystkim złożyć życzenia z okazji  nadchodzących Świąt,  życzę Wam przede wszystkim odpoczynku, dużo radości w gronie przyjaciół i rodziny 🙂

Apropo rodziny bardzo Wam dziękuję za prezent dla Adasia. To ważne że jesteście z nami.

Buziaczki dla Was :*