Powrót na zajęcia

Cześć 🙂 Mam dobre wieści, w tym tygodniu udało się nam być na zajęciach u logopedy naszej Pani Mileny 🙂 w Centrum Diagnostyki i Terapii In Corpore http://www.centrumincorpore.pl/.

Adaś poczuł się na tyle dobrze, że postanowiłam wyjść z nim z domu. Cóż to była za radość 🙂 Bardzo cenię sobie te zajęcia za pełny profesjonalizm. Podoba mi się to w In Corpore, że rodzic zawsze jest z dzieckiem na zajęciach, to bardzo ważne, ponieważ wtedy uczymy się jak wykonywać  ćwiczenia w domu. Adam zebrał same dobre opinie, mimo, że z powodu choroby miał przerwę. Pani Milena powiedziała, że pięknie powtarza sylaby, co prawda ma problem z połączeniem ich w wyraz, co prawdopodobnie jest wynikiem dyspraksji, ale małymi kroczkami damy radę :-). Trudność sprawia mu również powtarzanie samogłosek E i Y, na zadanie domowe: musimy wykonywać więcej ćwiczeń na sekwencję 🙂

OMO EME UMU AMA

Tu motyle, a tu mama.

OMO EME UMU AMY

To motyle mojej mamy 🙂

Udało mi się wygospodarować troszkę czasu, bo akurat Adaś jest właśnie w tej chwili na zajęciach integracyjnych z dziećmi. Zajęcia prowadzi Pani Sandra również z In Corpore, która zajmuje się u Adasia terapią ręki, ponadto jest psychologiem dziecięcym 🙂 to wszystko w ramach przygotowań do przedszkola.